Svět hor

Vyhledávání

Kategorie

Informace

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Petzl Pixa 2 čelovka

Robustní, odolná a vodotěsná kompaktní čelová svítilna certifikovaná pro pracovní podmínky. Konstantní svícení, 2 režimy a 1 bílá LED dioda. Dosvit 55 m, doba svícení 26 hodin, světelný tok 80 lumenů, široký světelný kužel, stupeň krytí IP 67. Součástí baterie 2x AA, adaptér na přilbu.

Více informací >

1 404 Kč

-10%

1 560 Kč

Dostupnost: 4 dny

Více informací

Certifikovaná pracovní čelová svítilna s bílou LED diodou, 2 režimy, technologií konstantního svícení a kombinovaným světelným kuželem. Je určena pro profesionální práci ve tmě, osvětlení pracovního místa, bezprostředního okolí a pohyb na kratší vzdálenost. Nabízí univerzálnost, kompaktní a robustní konstrukci, vynikající odolnost a dlouhou životnost.

- bílé světlo režim "Blízké okolí": 20 lumen
- bílé světlo režim "Pohyb": 80 lumen

- uvolňuje ruce pro práci, lze nosit na hlavě s elastickým páskem, připevněnou do adaptéru na přilbě, nebo položenou na zemi (bez pásku, otočenou o 90°)
- součástí balení adaptér pro připojení na přilbu (Petzl Vertex, Petzl Alveo nebo pro přilby vybavené standardní drážkou 20 x 3 mm)
- kombinovaný světelný kužel pro každou situaci (rovnoměrný, široký s nominálním úhlem 28°a se zaostřenou složkou s úhlem 11°)
- pokročilá technologie Constant Lighting: integrovaný systém elektronické regulace pro konstantní jas v režimu maximální intenzity po dobu minimálně 90 minut poskytuje výhodu příjemného světla, jehož jas se postupem času nesnižuje
- na rozdíl od technologie Standard Lighting je tedy udaný světelný výstup konstantní po danou dobu, přičemž tato doba odpovídá skutečné době svícení
- po vyčerpání většiny energie se automaticky přepne do záložního režimu s výdrží 13 hodin, dosvitem 20 m a tokem 10 lumenů pro možnost bezpečného dokončení práce
- možnost naklápění těla svítilny pro usměrňování směru paprsku v rozsahu až 45°
- otočný vypínač pro snadné ovládání i v rukavicích
- baterie umístěny v těle čelovky
- rychlé a snadné otevírání pouzdra při výměně baterií
- skladovací poloha chrání sklo před poškozením a svítilnu před náhodným zapnutím
- držák s elastickým hlavovým popruhem, snadno nastavitelný, pohodlný, pratelný
- vynikající vodotěsnost, odolnost vůči pádu (2 m), nárazu a deformaci (80 kg) a chemikáliím (olejům, mazivům, lepidlům, hydrokarbonům, lihu a odbarvovačům)

Počet LED: 1 bílá
Barevná teplota: 6000-7000 K
Počet spínacích cyklů: min. 15000
Dosvit: 25/55 m
Doba svícení: 26/3,5 h
Světelný tok: 20/80 lumen
Světelný kužel: široký
Technologie: Constant Lighting
Napájení: 2 x AA/LR06 1,5 V (alkalické (souč. balení); lithium, dobíjecí Ni-MH)
Hmotnost (včetně baterií): 160 g
Stupeň krytí: IP 67 (úplná prachutěsnost + vodotěsnost 1 m/30 min.)
Certifikace: CE, ATEX : Zone 2/22, HAZLOC : Class 1 div II, Class 2 div II, ANSI/NEMA FL1
Teplota použití: +40/-30°C

V zónách ATEX/HAZLOC používejte výhradně alkalické baterie Nx, Energizer E91, Duracell MN1500, Duracell MX1500. Svítilna je kompatibilní s ostatními typy baterií (lithium, Ni-MH), ale při jejich použití neplatí certifikace ATEX/HAZLOC.

Recenze

Napsat recenzi

Petzl Pixa 2 čelovka

Petzl Pixa 2 čelovka

Robustní, odolná a vodotěsná kompaktní čelová svítilna certifikovaná pro pracovní podmínky. Konstantní svícení, 2 režimy a 1 bílá LED dioda. Dosvit 55 m, doba svícení 26 hodin, světelný tok 80 lumenů, široký světelný kužel, stupeň krytí IP 67. Součástí baterie 2x AA, adaptér na přilbu.

Napsat recenzi

Související/Alternativní produkty