Svět hor

Vyhledávání

Kategorie

Informace

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Petzl Pixa 3 čelovka

Robustní, odolná a vodotěsná kompaktní čelová svítilna certifikovaná pro pracovní podmínky. Konstantní svícení, 3 režimy a 2 bílé LED diody. Dosvit 90 m, doba svícení 26 hodin, světelný tok 100 lumenů, 3 typy světelného kužele, stupeň krytí IP 67. Součástí baterie 2x AA, adaptér na přilbu.

Více informací >

1 800 Kč

-10%

2 000 Kč

Dostupnost: 6 dní

Více informací

Certifikovaná pracovní čelová svítilna se 2 bílými LED diodami, 3 režimy, technologií konstantního svícení a proměnlivým světelným kuželem. Je určena pro profesionální práci ve tmě, osvětlení pracovního místa, bezprostředního okolí, pohyb i daleký dosvit. Nabízí univerzálnost, kompaktní a robustní konstrukci, vynikající odolnost a dlouhou životnost.

- bílé světlo režim "Blízké okolí": 20 lumen
- bílé světlo režim "Pohyb": 60 lumen
- bílé světlo režim "Daleký dosvit": 100 lumen

- uvolňuje ruce pro práci, lze nosit na hlavě s elastickým páskem, připevněnou do adaptéru na přilbě, nebo položenou na zemi (bez pásku, otočenou o 90°)
- součástí balení adaptér pro připojení na přilbu (Petzl Vertex, Petzl Alveo nebo pro přilby vybavené standardní drážkou 20 x 3 mm)
- proměnlivý světelný kužel pro každou situaci (možno volit ze 3 typů: široký s nominálním úhlem 41°, zaostřený s úhlem 8° a kombinovaný)
- pokročilá technologie Constant Lighting: integrovaný systém elektronické regulace pro konstantní jas v režimu maximální intenzity po dobu minimálně 90 minut poskytuje výhodu příjemného světla, jehož jas se postupem času nesnižuje
- na rozdíl od technologie Standard Lighting je tedy udaný světelný výstup konstantní po danou dobu, přičemž tato doba odpovídá skutečné době svícení
- po vyčerpání většiny energie se automaticky přepne do záložního režimu s výdrží 13 hodin, dosvitem 20 m a tokem 10 lumenů pro možnost bezpečného dokončení práce
- optická indikace stavu baterií
- možnost naklápění těla svítilny pro usměrňování směru paprsku v rozsahu až 45°
- otočný vypínač pro snadné ovládání i v rukavicích
- baterie umístěny v těle čelovky
- rychlé a snadné otevírání pouzdra při výměně baterií
- skladovací poloha chrání sklo před poškozením a svítilnu před náhodným zapnutím
- držák s elastickým hlavovým popruhem, snadno nastavitelný, pohodlný, pratelný
- vynikající vodotěsnost, odolnost vůči pádu (2 m), nárazu a deformaci (80 kg) a chemikáliím (olejům, mazivům, lepidlům, hydrokarbonům, lihu a odbarvovačům)

Počet LED: 2 bílé
Barevná teplota: 6000-7000 K
Počet spínacích cyklů: min. 15000
Dosvit: 15/45/90 m
Doba svícení: 2/6,5/3,5 h
Světelný tok: 20/60/100 lumen
Světelný kužel: široký/kombinovaný/bodový
Technologie: Constant Lighting
Napájení: 2 x AA/LR06 1,5 V (alkalické (souč. balení); lithium, dobíjecí Ni-MH)
Hmotnost (včetně baterií): 160 g
Stupeň krytí: IP 67 (úplná prachutěsnost + vodotěsnost 1 m/30 min.)
Certifikace: CE, ATEX : Zone 2/22, HAZLOC : Class 1 div II, Class 2 div II, ANSI/NEMA FL1
Teplota použití: +40/-30°C

V zónách ATEX/HAZLOC používejte výhradně alkalické baterie Nx, Energizer E91, Duracell MN1500, Duracell MX1500. Svítilna je kompatibilní s ostatními typy baterií (lithium, Ni-MH), ale při jejich použití neplatí certifikace ATEX/HAZLOC.

Recenze

Napsat recenzi

Petzl Pixa 3 čelovka

Petzl Pixa 3 čelovka

Robustní, odolná a vodotěsná kompaktní čelová svítilna certifikovaná pro pracovní podmínky. Konstantní svícení, 3 režimy a 2 bílé LED diody. Dosvit 90 m, doba svícení 26 hodin, světelný tok 100 lumenů, 3 typy světelného kužele, stupeň krytí IP 67. Součástí baterie 2x AA, adaptér na přilbu.

Napsat recenzi

Související/Alternativní produkty