Svět hor

Vyhledávání

Kategorie

Informace

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Jitex BoCo Rukav 901 TEM černá pánské lehké rukavice Merino vlna Zobrazit větší

Jitex BoCo Rukav 901 TEM černá pánské lehké rukavice Merino vlna

Lehké pánské prstové rukavice vyrobené z Merino vlny, gramáž 195 g/m2, 18,5 mikrometrů. Barva černá. Ideální jako základní nebo spodní rukavice.

Více informací >

193 Kč

-5%

203 Kč

Dostupnost: dočasně vyprodáno

Více informací

Lehké pánské prstové rukavice z Merino vlny. Ideální jako základní vrstva pro aerobní sport nebo všude, kde je potřeba ruce zahřát a přitom neztratit cit. Vhodné i jako spodní vrstva do svrchních převlekových rukavic.

- anatomický přiléhavý střih
- bez vnitřního zateplení
- lehký a pružný hladký úplet kombinuje vlněnou přízi s vynikajícími užitnými vlastnostmi a polyamid, který zvyšuje tvarovou stabilitu a životnost úpletu

Materiál: WOOL ACTIVE (96% Merino vlna, 4% polyamid, gramáž 195 g/m2, max. 18,5 mikrometrů)
Hmotnost: 30 g
Velikost: univerzální (šířka dlaně 9 cm v nenataženém stavu)

Vyrobeno v ČR.

WOOL ACTIVE - Merino vlna pochází ze speciálně vyšlechtěných ovcí, pasoucích se v Austrálii a na Novém Zélandě. Vlas merino vlny má tloušťku 15 až 25 mikrometrů. Většina lidí začíná cítit škrábání od vláken silnějších než 28 mikrometrů. Tenčí vlákna neškrábou, protože se při kontaktu s pokožkou ohýbají. Jitex zpracovává příze z vláken do průměru 18,5 mikrometrů a to v úpravě Superwash, aby se výrobky mohly prát v pračce a udržovat běžným způsobem. Spodní prádlo vyráběné z jemné merino vlny poskytuje uživateli pohodlí a vysoký komfort při nošení. Merino vlna kvalitně izoluje a pomáhá udržovat stálou tělesnou teplotu za jakýchkoliv podmínek. Trvá déle, než pocítíte chlad nebo horko ve srovnání s jinými materiály. V zimě hřeje a chrání před prochladnutím, v horkém letním počasí dokáže ochladit a ochránit organismus před přehřátím. Na slunci navíc poskytuje vysokou ochranu proti UV záření. Vlna hřeje, i když je vlhká. Dokáže pojmout vlhkost rovnající se až třetině své hmotnosti, aniž by na dotyk působila mokrá. Merino vlna má přirozenou schopnost vydržet dlouhou dobu bez zápachu. Ten způsobují bakterie, které se množí v klasickém spodním prádle ze syntetiky nebo bavlny. Díky jedinečnému složení vlněného vlákna není vlna vhodná pro život bakterií a virů, omezuje jejich rozklad a množení a tak oblečení nezapáchá ani při dlouhodobém nošení. Vlněný výrobek stačí pouze "přes noc" vyvětrat nebo lehce vymáchat ve vodě a lze jej nosit dále bez vyprání. Proto jsou vlněné výrobky tak oblíbené zejména pro několikadenní a týdenní outdoorové aktivity a cestování.

Recenze

Napsat recenzi

Jitex BoCo Rukav 901 TEM černá pánské lehké rukavice Merino vlna

Jitex BoCo Rukav 901 TEM černá pánské lehké rukavice Merino vlna

Lehké pánské prstové rukavice vyrobené z Merino vlny, gramáž 195 g/m2, 18,5 mikrometrů. Barva černá. Ideální jako základní nebo spodní rukavice.

Napsat recenzi

Související/Alternativní produkty