Svět hor

Vyhledávání

Kategorie

Informace

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Husky Brunel 2 ultralehký turistický stan

Ultralehký dvouplášťový stan pro 2 osoby. Vnitřní tunelová konstrukce, duralové pruty, 1 vchod a 1 apsida. Barva zelená, UV ochrana. Voděodolnost podlážka/tropiko: 8000/5000 mm. Pro cykloturistiku, mototuristiku a turistiku.

Více informací >

3 470 Kč

-6%

3 690 Kč

Dostupnost: 2-4 dny

Více informací

Tam kde se cení nízká váha a skladné balení, bude stan Brunel vítaným společníkem na cestu. Pohodlně v něm přespí dvě dospělé osoby například při víkendovém kempování či kratším trekingu. Své uplatnění najde také při cestování na kole. Disponuje lehkou duralovou konstrukcí, která mu nejen podstatně ubírá na hmotnosti, ale také ho činí dostatečně stabilním i při nepříznivém počasí. Oba pláště stanu a podlážka jsou vyrobeny z nejlepších materiálů, které zaručují odolnost proti vnějším vlivům, dobrou prodyšnost a dostatečný komfort.

- nízká hmotnost
- maximální důraz na skladnost a lehkost stanu
- odlehčená konstrukce i kolíky
- RipStop úprava proti mechanickému poškození
- podlepené švy
- opravárenský set
- odkládací síťka na drobnosti
- kompresní obal
- UV ochrana

Hmotnost: max. 2,1 kg, min. 1,9 kg
Rozměry: 200 x 225 x 115 cm
Vnitřní rozměry: 100 x 225 x 115 cm
Sbaleno: 40 x 15 cm
Osoby: 2
Vchody: 1
Apsidy: 1
Typ: dvouplášťový, tunel
Samonosný: ne
Barva: zelená

Materiál:
podlážka - 190T Polyester +PU zátěr, vodní sloupec 8 000 mm
vnitřní - prodyšný 190T Nylon + síťová moskytiéra
tropiko - 210T Polyester RipStop + PU zátěr, vodní sloupec 5 000 mm
konstrukce - vnitřní, pruty dural Alu 7001 2 ks průměr 8,5 mm
počet křížení prutů - 0
kolíky - dural

Nylon 190T- velmi jemná, lehká a prodyšná syntetická vlákna, která však disponují dostatečnou pevností a pružností. Velice účinně proto odolávají proti roztržení či jinému mechanickému poškození. Materiál je také vhodný do nízkých teplot neboť má dobré tepelně izolační vlastnosti.

Síťová moskytiéra - jemný, prodyšný a přesto pevný materiál, z něhož je vnitřní síťová moskytiéra vyrobena, umožňuje, aby vzduch ve stanu lépe cirkuloval. Tím je zajištěno kvalitní odvětrávání.

Dural - materiál, který je díky svým příznivým vlastnostem hojně využíván pro vnější konstrukce stanů a to zejména u expedičních stanů, kde se počítá každý gram. Dural je slitinou hliníku s příměsí dalších prvků, kterým vděčí za svou nízkou hmotnost a schopnost vydržet větší zatížení.

210T Polyester Ripstop - jedná se o velmi lehký materiál, který je odolný proti roztržení. Syntetická polyesterová vlákna zvyšují ochranu produktu proti náročným povětrnostním podmínkám, vyblednutí a rozsáhlému navlhnutí, neboť usychají skutečně rychle. Tyto vlastnosti jsou navíc posíleny o RIPSTOP úpravu materiálu. Látka utkaná touto technologií zabraňuje mechanickému poškození a v případě, že k němu dojde, zastaví další samovolné šíření trhliny.

Polyurethan (zátěr 5 000 mm/cm2) - polyurethanový zátěr představuje trvalou impregnaci, která se nanáší přímo na materiál v různých vrstvách. Tato speciální úprava látky zabraňuje průniku vody. Parametr zátěru určuje výšku vodního sloupce (udávaného v mm/cm2), jinými slovy schopnost materiálu odolávat tlaku vody.

190T Polyester - tato tkanina je výjimečná svou houževnatostí. Je dostatečně pevná i pružná a zároveň velice lehká. Zejména u stanů je právě tato kombinace vlastností nedocenitelnou výhodou.

Polyurethan (zátěr 8 000 mm/cm2) - polyurethanový zátěr představuje trvalou impregnaci, která se nanáší přímo na materiál v různých vrstvách. Tato speciální úprava látky zabraňuje průniku vody. Parametr zátěru určuje výšku vodního sloupce (udávaného v mm/cm2), jinými slovy schopnost materiálu odolávat tlaku vody.

Recenze

Napsat recenzi

Husky Brunel 2 ultralehký turistický stan

Husky Brunel 2 ultralehký turistický stan

Ultralehký dvouplášťový stan pro 2 osoby. Vnitřní tunelová konstrukce, duralové pruty, 1 vchod a 1 apsida. Barva zelená, UV ochrana. Voděodolnost podlážka/tropiko: 8000/5000 mm. Pro cykloturistiku, mototuristiku a turistiku.

Napsat recenzi