Svět hor

Vyhledávání

Kategorie

Informace

Výrobci

Chorvatsko - průvodce
Průvodce Chorvatskem - nabízíme Vám široký výběr průvodců po oblíbeném Chorvatsku včetně jeho nádherných ostrovů. Volit můžete mezi obecnými průvodci se spoustou geografických, politických, ekonomických, kulturních, historických, přírodopisných i praktických informací (o ubytování, stravování, službách, dopravě) a přehledem zajímavých míst zejmé...
Průvodce Chorvatskem - nabízíme Vám široký výběr průvodců po oblíbeném Chorvatsku včetně jeho nádherných ostrovů. Volit můžete mezi obecnými průvodci se spoustou geografických, politických, ekonomických, kulturních, historických, přírodopisných i praktických informací (o ubytování, stravování, službách, dopravě) a přehledem zajímavých míst zejména z oblíbené řady Lonely Planet, Freytag a Berndt a Marco Polo. Nebo si můžete vybrat detailní turistické průvodce se zaměřením na specifickou oblast, kde jsou popsány konkrétní doporučené turistické trasy (včetně časů, profilů, převýšení, průběžných bodů apod.), např. z edice Rother a další.
Zobrazit

Filtr produktů

Dostupnost
Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek
 • 237 Kč 249 Kč

  Průvodce od vydavatele FREYTAG A BERNDT přehledně a podrobně seznamuje s nejvýznamnějšími turistickými cíli chorvatského pobřeží včetně nejkrásnějších ostrovů v Jaderském moři.


  237 Kč 249 Kč
 • 217 Kč 228 Kč
  Skladem

  Turistický průvodce z řady ROTHER popisuje 50 vybraných túr po Istrijském poloostrově, v Kvarnerském zálivu, na ostrovech Cres, Lošinj, Krk, Rab a Pag, v pohořích Velebit, Gorski Kotar, Velika Kapela a okolo Plitvických jezer.


  217 Kč 228 Kč
Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek