Filtr produktů

Povolené filtry: Smazat filtry
Dostupnost
Výrobce
Lotyšsko - průvodce
Průvodce po Lotyšsku - zde naleznete obecné průvodce podrobně zaměřené na jednu z pobaltských zemí, Lotyšskou republiku, se spoustou geografických, politických, ekonomických, kulturních, historických i přírodopisných informací. Nechybí ani praktické rady a tipy na cestu, základní slovníček a přehled možností ubytování, stravování, služeb a dopra...
Průvodce po Lotyšsku - zde naleznete obecné průvodce podrobně zaměřené na jednu z pobaltských zemí, Lotyšskou republiku, se spoustou geografických, politických, ekonomických, kulturních, historických i přírodopisných informací. Nechybí ani praktické rady a tipy na cestu, základní slovníček a přehled možností ubytování, stravování, služeb a dopravy. Velká pozornost je věnována rovněž doporučeným aktivitám a místům, které rozhodně stojí za to navštívit. V nabídce máme osvědčenou a velmi oblíbenou edici Lonely Planet, Marco Polo a Freytag a Berndt.
Zobrazit

Lotyšsko - průvodce Je zde 1 produkt.

Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
  • Praktický a přehledný kapesní průvodce MARCO POLO s velkým množstvím informací o pobaltských státech (Litva, Lotyšsko a Estonsko) včetně automapy v měřítku 1:950 000 a cestovního miniatlasu.


    Skladem Cena: 242 Kč 269 Kč
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky